• Vánoce 2023 - Besídka

• 31.12.2023 09:41
        • Již tradičně se u nás před Vánoci sešli zástupci všech generací, aby zhlédli besídku nacvičenou jejich ratolestmi. Vystoupit před lidmi ale není vůbec jednoduchý úkol, proto bylo hlavním mottem kamarádství a vzájemná podpora (Fotogalerie).
        • Josef Lada v bučovickém muzeu

• 13.12.2023 10:15
        • Byť zima začíná až 21. prosince, naši třeťáci se kochali navátými závějemi již na konci listopadu. Název výstavy Zimní radovánky s Ladou, kterou jsme mohli vidět v Muzeu Bučovice, v každém jistě vyvolá představu Ladových obrázků. Muzeum však nabídlo mnohem víc. Kromě malířova umění děti viděly starobylé sportovní potřeby – lyže, sáňky, brusle. Celý zážitek uzavřela činnost, která je jistě blízká každému dítěti... Výroba sněhuláka. (Fotogalerie)
          Andrea Medřická
        • Okresní kolo ve florbalu Rousínov.

• 11.12.2023 18:15
        • Jízda našich florbalových reprezentantů pokračovala okresním kolem v Rousínově. Turnaje se účastnilo 6 nejlepších škol z celého okresu. Systém turnaje 2 tříčlenných skupin slibovalo každému vítězi skupiny účast ve finále a tím pádem možnost zabojovat o celkové prvenství a postup do krajského finále. (Fotogalerie)