• Plavání prvňáčků

• 28.11.2023 10:54
        • Během jarních měsíců zahájili naši prvňáčci plavecký výcvik. Celkem absolvovali 10 lekcí. Všichni se na hodiny plavání těšili a moc si to užívali. V průběhu plavání se každý zlepšil ve svých plaveckých dovednostech. (FOTO)
                                                                                                                              Denisa Laciná
        • Psaní od srdce

• 25.05.2023 18:36
        • Televize Nova ve spolupráci s Diakonií Českobratrské církve evangelické spustila projekt pod názvem Psaní od srdce, do kterého se zapojila i třetí třída naší školy. (FOTO)
        • 1.B v knihovně

• 24.05.2023 19:33
        • Ve čtvrtek 11. května zavítali žáci 1. B. na besedu do Knihovny Anny Šperkové v Bučovicích. (FOTO)
        • Beseda Chráníme mořské želvy

• 19.05.2023 18:55
        • V pondělí 15. 5. 2023 proběhla v kině Brigáda beseda pro žáky 2. stupně ZŠ Bučovice 711 s paní magistrou Hankou Svobodovou, která se již několik let aktivně věnuje zefektivnění ochrany téměř vyhynulých mořských želv na ostrově Lembata, který je součástí indonéského souostroví v jihovýchodní Asii. (FOTO)