• Vystoupení na jarmarku

• 31.12.2022 11:14
        • Dne 17. 12. 2022 se zúčastnili žáci třetích a pátých tříd naší školy dopoledního vystoupení na vánočním jarmarku v Bučovicích. Svými kouzelnými dětskými hlásky zazpívali několik vánočních písniček za doprovodu tamburín, trianglů a klavíru a zarecitovali pásmo básniček. Dle ohlasů z řad diváků nadchli snad každého, kdo se rozhodl strávit slunečný a mrazivý den v příjemné vánočně naladěné atmosféře bučovického náměstí. Všem dětem i rodičům děkuji za svědomitou přípravu a slova chvály a díků.
          Mgr. Simona Rotreklová
        • Vánoční besídky školní družiny

• 21.12.2022 15:51
        • Ve dnech 12. a 13. 12. 2022 si děti připravily pro své rodiče „Vánoční besídky“.  Děti se svými vychovatelkami celý prosinec nacvičovaly pásmo básniček a písní. Na své vystoupení se moc těšily a chtěly své rodiče co nejvíce překvapit. A to se jim velmi povedlo. Odměnou jim byl velký potlesk všech přítomných a sladká odměna. (FOTO)