• Atletický trojboj Slavkov 2024

• 28.06.2024 09:19
        • Druhý ročník atletického trojboje pro základní školy z oblasti Ždánického lesa a Politaví proběhl ve čtvrtek 6. června na krásném atletickém stadionu ve Slavkově u Brna. (Fotogalerie)
        • Exkurze Botanická zahrada a Papilonia Brno

• 21.06.2024 17:08
        • V rámci Operačního programu Jana Ámose Komenského děti ze 7A ve středu 5. června 2024 navštívily nejen výstavu masožravých rostlin doprovázenou zajímavými přednáškami a různorodými interaktivními materiály, která nyní probíhá ve sklenících Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. (Fotogalerie)
        • Návštěva KOVOZOO ve Starém Městě

• 20.06.2024 08:19
        • Na konci května se vydali žáci 5. A na výlet do Starého Města a dále pokračovali do Uherského Hradiště. Navštívili KOVOZOO s různými aktivitami a poté se pěšky, krásnou procházkou přesunuli do Uh. Hradiště, kde se podívali na historické centrum a nakoupili různé suvenýry. Velkým zážitkem byla rovněž cesta vlakem tam i zpět.
          (Fotogalerie)