• Baseball - nábor nejmenších

• 06.04.2023 16:22
        • Bývá již tradicí, že v průběhu školního roku navštíví vybraní hráči baseballového oddílu Pelikans Bučovice naše žáky 1., 2. a 3. ročníku. Tentokrát jsme se setkali v úterý 28. března ve sportovní hale. Jejich cílem je představit tento všestranný týmový sport, vyzkoušet si základy, ale také najít mezi nimi budoucí talentované hráče. Žákům se vždy netradiční hodina TV velmi líbí, tímto děkujeme baseballovému klubu. (FOTO)
          Mgr. Denisa Laciná
        • Návštěva divadla Reduta v Brně

• 22.03.2023 18:19
        • Třídy 1.A, 1.B, 2.A a 2.B se dne 7. 3. 2023 vydaly na divadelní představení Kocour v botách.

Děti nejvíce zaujaly nápadité kostýmy a pěkné kulisy. Pro mnohé z nich to bylo první setkání s hudební hrou. Zajímavé pro ně bylo také cestování vlakem. Výlet do Brna se všem dětem velmi líbil. (FOTO)

Třídní učitelky

• Dopravní výchova

• 22.03.2023 17:50