• Zápis do 1. ročníku školního roku 2018/19

• V pátek 6. dubna 2018 a v sobotu 7. dubna 2018 proběhl na naší škole zápis dětí do 1. ročníku. (FOTO)

Od ledna mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly akreditovaný program Edukativně stimulační skupiny pro děti předškolního věku na naší škole.
          Zápis proběhl v klidné a příjemné atmosféře. Naši malí školáci přednesli básničku, zazpívali písničku, vyprávěli pohádku a zahráli si s paní učitelkou matematickou hru. Při kreslení a vyplňování pracovního listu předvedli správné držení tužky. Některým se podařilo také zavázat mašličku.
          Velká snaha dětí byla odměněna připravenými dárečky. Všem budoucím prvňáčkům přejeme radostný a úspěšný vstup do školy.

Výsledky zápisu najdete zde:   2018_zapis

Vladimíra Turkovská