• Minifotbal – okrsek Bučovice

• 25.04.2023 12:02
      • Ve středu, 19. dubna 2023, se konalo okrskové kolo v minifotbalu na hřišti vedlejší základní školy. Na turnaji se utkaly celkem čtyři školy, mezi nimiž byla i naše Základní škola Bučovice 711. (FOTO)
      • Jmenovitě: Joshua Bílek, Tomáš Neumann, Jan Jeřábek, Aleš Skládaný, Michal Malík, Martin Vévoda, Martin Žoužela, Michal Danihel a Matěj Polák. I přes to, že jsme smolně prohráli první dvě utkání, náš tým neztratil chuť po vítezství, získal potřebnou jistotu a v posledním zápase porazil družstvo z Brankovic v poměru 3:1.
        S turnajem jsme se rozloučili s vítěznou náladou a se vztyčenou hlavou jsme obsadili třetí místo. Celkové prvenství si odnesl tým z Gymnázia a obchodní akademie Bučovice, k tomu jim gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve finále.
        Rádi bychom poděkovali našim žákům za vzornou reprezentaci školy a jejich výkony na turnaji. Těšíme se na další sportovní akce.

Mgr. Jan Kopáček