• Soutěže ve florbalu starších žákyň

• 15.12.2022 13:04
      • Ve čtvrtek 1. prosince se naše žákyně ve složení Silvie Havránková, Lexie Masnicová (8. A), Viktorie Karbulová (8. B), Veronika Kuncová, Nela Doupovcová, Sophie Schröderová, Natálie Šimarová (9. A) Nikola Rozčinská, Michaela Synková, Adéla Křivánková, Gabriela Cenková (9. B) a Hana Bogyová (9. C), utkaly s družstvy ZŠ Otnice, ZŠ Komenského Slavkov, ZŠ Šaratice a GOA Bučovice v okrskovém kole ve florbalu, který se konal ve Slavkově v hale ZŠ Komenského. (FOTO)
      • Dívky krásnou hrou vybojovaly (dvěma výhrami a dvěma remízami) postup z druhého místa s domácí ZŠ Komenského do okresního kola, které se konalo v úterý 13. prosince ve Slavkově. S malými změnami ve složení, kdy nemocnou Veroniku Kuncovou (9. A) a Gabrielu Cenkovou (9. B) nahradila Karolína Sokolová (9. C), se dívky utkaly se ZŠ Pustiměř, ZŠ Purkyňova Vyškov a ZŠ Komenského Slavkov. Postup do krajského kola vypadal po dvou výhrách a remíze nadějně. Celkové skóre v počtu gólů nám však překazila ZŠ Purkyňova z Vyškova. Nám tak zbylo krásné druhé místo v okrese, které nás však při vzpomínce na skutečnost, že nás od postupu dělil pouze jeden gól, velmi mrzí.

Mgr. Nella Hortvíková