• Přespolní běh – Vyškov

• 04.10.2022 16:41
      • 30. září se ve Vyškově pod záštitou AŠSK uskutečnila soutěž v přespolním běhu. (FOTO)
      • Naše ZŠ Bučovice 711 se zúčastnila ve dvou kategoriích. V kategorii mladších děvčat závodila Kristýna Poláchová, Kristýna Křížová, Aneta Nohavicová, Eliška Janečková, Nikola Minaříková a Ester Vlachová. V konkurenci dvanácti škol z celého okresu děvčata obsadila celkově 5. místo. Krásné umístění podtrhla úplným prvenstvím Ester Vlachová a usedla tak na pomyslný trůn pro vytrvaleckou královnu okresu. V kategorii starších hochů nás reprezentoval Tomáš Neumann, Jan Jeřábek, Vít Lokaj, Martin Vévoda, Matěj Polák a Michal Malík. Opět v obrovské konkurenci dvanácti družstev kluci obsadili nádherné 2. místo. Opět položili třešničku na dort v podobě 3. místa Michala Malíka, který třetí příčku vybojoval v heroickém finiši.
        Obě naše družstva vzhledem k nízkému věku a skvělé výkonnosti slibují velmi zajímavé vyhlídky do budoucna. Všem závodníkům patří náš obdiv za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.

Jan Kopáček