• Základní informace k návratu pro žáky II. stupně do školy

• 02.06.2020 08:15
      • Přítomnost žáků 2. stupně ve škole:
        od pondělí 8. 6. 2020

- Od 8. 6. 2020 do 12. 6. 2020 bude žákům umožněna přítomnost v naší škole formou konzultací k objasnění nebo upevnění učiva, k zodpovězení dotazů. Na konzultaci je třeba se přihlásit v systému EduPage.

- Od 15. 6. 2020 proběhnou třídní schůzky po skupinách do patnácti žáků. Rozpis bude rodičům i žákům zaslán prostřednictvím systému EduPage.

- Povinností pro každého žáka, který se zúčastní konzultací (třídních schůzek), je předložit při prvním příchodu do školy podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení se se zdravotními pravidly. (Čestné prohlášení je ke stažení v příloze pod článkem).
        - Další povinností je mít s sebou k dispozici 2 ks roušek a sáček na jejich uložení.

Příloha ke stažení: Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění