• Keramické tvoření na DDM

• 19.12.2019 09:00
      • Ve středu 13. listopadu zamířili žáci 4. B na DDM Bučovice. Jako již každý rok tak i letos si pro nás zdejší zaměstnanci připravili „Vánoční výtvarný seminář“. (FOTO)
      • Po našem příchodu na DDM se dětí ujali zkušení lektoři a pod jejich odborným vedením se všichni pustili s chutí do práce. Děti si tentokrát přišly vyrobit keramického andělíčka. Když byly s prací hotovy, mohly po náročném vyrábění využít prostory DDM a pohrát si. Po příjemně stráveném dopoledni jsme se vrátili zpět do školy. Děti se už těší, jak svými vlastnoručně vyrobenými dárečky udělají pod stromečkem radost svým blízkým. Vánočních seminářů na DDM se postupně zúčastnili všichni žáci prvního stupně. Zaměstnancům DDM Bučovice tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Dana Nová