• KLOBOUKOVÉ ODPOLEDNE

• 26.06.2019 17:31
      • Neděle 16. června 2019 přinesla zpestření pro žáky Základní školy 711. Na místním nádvoří Zámku Bučovice se konalo Zámecké kloboukové odpoledne, které pořádal Klub seniorů Přístav. (FOTO)
      • Naše škola byla paní Procházkovou požádána o spolupráci. Podíleli jsme se na výzdobě zámku, ale hlavně na vytvoření kolekce klobouků. Všichni se s nadšením chopili práce. Zapojily se jak děti ze školní družiny, tak i žáci ostatních tříd. Fantazie a kreativita se projevila na téměř 35 kloboucích. Byly v různém stylu - přes louku s květinami, motýlí klobouk, elegantní černobílý, růžový s bílými květy, lesní klobouk, slaměný s jahůdkami nebo květinami, až po hippies čelenku z kopretin.
        Děti měly za úkol předvést své výtvory formou módní přehlídky. Odměnou jim byl potlesk obecenstva a dárek od městského úřadu.
        Spolupráce se nám velmi líbila a děkujeme Klubu Přístav za pěkné odpoledne.

Vychovatelky školní družiny 711

Eva Hanáková a Pavla Sedláčková