• 9. B na výletě v Praze

• 25.06.2019 17:04
      • Ve dnech 13.-14. 6 vyrazila třída 9. B ZŠ Bučovice 711 na výlet do Prahy. (FOTO)
      • První den si žáci prošli spoustou památek, jako byl Karlův most, Pražský hrad, Petřínská rozhledna a další. Součástí večerního programu byla návštěva pražského divadla Karlín, muzikál Sestra v akci, v hlavní roli s Lucii Bílou. Dětem se muzikál velice líbil, avšak po celodenní túře po památkách, to bylo pro některé velmi únavné. Druhý den se však žáci nevyhli dalším návštěvám zajímavých míst, mezi které patřil Vyšehrad, kde se děti mohli porozhlédnout a podívat se do 200 metrové podzemní chodby staré již desítky let. Žáky také velice zaujala Lennonova zeď, Tančící dům, či Kampa. Celé dva dny si žáci naplno užili a prožili spolu naplno chvíle, než opustí ZŠ.

Natálie Křížková