• Vítězství na okresním kole ve florbalu

• 17.02.2019 19:58
      • Dne 5. 2. 2019 se ve sportovní hale v Rousínově konalo okresní kolo florbalu. Pravidla určovala, že se bude hrát v základním rozestavení 3 + 1. Turnaje se zúčastnily 4 týmy: ZŠ Rousínov, ZŠ Vyškov Tyršova, ZŠ Slavkov Tyršova a ZŠ Bučovice 711. (FOTO)

• Za naši školu reprezentovali: Joshua Bílek, Martin Vévoda, Martin Žoužela, Samuel Sedláček, Jakub Tylšar, Tobias Karlík a Libor Vykoukal. Všichni hráči podali skvělé výkony. Hra Martina Vévody a Martina Žoužely si zaslouží vyzdvihnout, byli nejlepšími hráči našeho týmu a jejich nadstandardní výkon zaujal nejen nás, ale i účastníky jiných škol.
        Za naším celkovým úspěchem stojí týmový výkon, za který se zasloužili všichni hráči. Vítězstvím si kluci vybojovali právo účasti v krajském kole, které se bude konat 26. 2. 2019 opět v Rousínově. Když vezmeme v úvahu, že v našem týmu chyběli další výborní hráči, můžeme se těšit, že naši kluci v krajské konkurenci určitě neudělají ostudu. Třeba přivezou další úspěch. HOŠI DĚKUJEME!!!
        Jan Kopáček