• Olympijský trénink s Ivanou Večeřovou

• 28.02.2024 10:58
      • Základní škola Bučovice 711 se stala jednou ze 14 škol z celé České republiky, které měly vzácnou příležitost zúčastnit se Olympijského tréninku. Tato událost přilákala pozornost dětí i učitelů, kteří se s nadšením připravovali na den plný sportovních aktivit a zábavy. Z naší školy se zúčastnili žáci 6. ročníku. (Fotogalerie)
      • Na Olympijský trénink dorazil tým z Českého olympijského výboru v čele s patronkou Šárkou Kašpárkovou, kterou doprovázela basketbalová ikona Ivana Večeřová spolu s českým rekordmanem v běhu na 110 m překážek Petrem Obdržálkem. Celý 6. ročník se zapojil do sportovních aktivit a her společně s olympioniky, což byla skvělá příležitost k rozvoji jejich pohybových schopností a hlavně zábavě. Po sportovní části následovala pro žáky velice inspirativní a poučná přednáška a debata s Ivanou Večeřovou, interaktivní olympijský kvíz s autogramiádou, kterou si děti moc užily. Celý den byl pro všechny velmi příjemný a plný nezapomenutelných zážitků.
                       Olympijský trénink na ZŠ Bučovice 711 se uskutečnil dne 22. února 2024, a byl pro školu jedinečnou příležitostí k inspiraci a podpoře zdravého životního stylu prostřednictvím sportu.

Jan Kopáček