• Červená Karkulka

• 20.02.2024 12:12
      • Ti z vás, kteří neviděli přes Vánoce pohádku Jana Svěráka Tři bratři, si mohli připomenout pohádku s Červenou Karkulkou i jiným způsobem, a to v provedení našich šikovných žáků ve spolupráci se Základní uměleckou školou Arthura Nikische. (Fotogalerie)
      • Právě díky této spolupráci ožily v polovině února pohádkové postavy, aby svým zpěvem vrátily přihlížející zpět do doby, kdy Červenou Karkulku skutečně prožívali, kdy pro ně byl svět ještě plný krásy a tajemství. Dětství je přece tou nejryzejší dobou a je kruté, že se ho s dospělostí musíme vzdát. Zbydou nám jen okýnka, kterými se můžeme dívat na dávno zašlé krásy naší minulosti. Proto nemáme nic jiného než upřímný dík všem dětem, které nás svým výstupem vezmou za ruce a provedou nás svým světem fantazie a radosti.
        Upřímně se těšíme na cokoliv, co vzejde z této plodné spolupráce, pedagogický sbor ZŠ 711.