• Atletický čtyřboj v Břeclavi

• 06.10.2018 18:58
      • Dne 27.9.2018 se konaly atletické závody základních škol v Břeclavi, kam se kvalifikovala družstva chlapců i dívek ze ZŠ Bučovice 711. (FOTO)
      • Za chlapce závodili: O. Budík, Š. Vinklár, M. Zourek,  D. Lokaj a V.  Sedláček. Za děvčata: V. Marková, I. Rother , K. Gottvaldová , A. Křemečková  a L. Tomšíková .  Čtyřboj se skládal ze sprintu na 60 metrů, skoku dalekého a vysokého, hodu míčkem a vrhu koulí. Předem prozradím, že obě naše družstva skončila v nabité konkurenci na posledních místech. Navzdory tomu se někteří jednotlivci objevili na stupních vítězů. Naše atletická hvězda Ondřej Budík skončil ve sprintu s bleskurychlým časem 7.77s na třetím místě. Stejné umístění vybojoval i ve skoku dalekém výkonem 550cm a ve vrhu koulí, výkonem 11.46m. V celkovém pořadí jednotlivců skončil na krásném třetím místě. Za zmínku také stojí páté místo Šimona Vinklára ve vrhu koulí,  výkonem 10.41m.  Z děvčat se v hodu míčkem na stupně vítězů propracovala Kamila Gottvaldová. Výkonem 47.26m obsadila třetí místo.  Ostatním závodníkům patří velký DÍK!
        Není ostuda prohrát, ostuda je nebojovat. Ti naši bojovali co to šlo až do konce!