• Unikli jsme! …aneb školní výlet 7. A

• 08.06.2023 13:01
      • Ve středu 31. května 2023 se naše třída 7. A vypravila na školní výlet do Brna. (FOTO)
      • Po zdárné cestě vlakem a „šalinou“ jsme se vydali vstříc zážitkům za únikovými hrami. Ve skupinách jsme dumali, jak se z potemnělého podzemí bývalého protiatomového krytu dostaneme zase zpět na povrch. Díky spolupráci a vyřešení všech záludných úkolů se nám to povedlo! V Bunkru13 ani v Paralelním vesmíru jsme tedy uvězněni nezůstali a přesunuli se na další část našeho výletu – do Lanového centra Proud. Zde jsme překonávali úspěšně nejen lanové překážky, ale často i sami sebe. To vše za doprovodu slunečného počasí, které umocnilo atmosféru přicházejícího léta. Výlet se nám velmi vydařil a už teď se těšíme na další.

Kristýna Hálová a Bronislava Nováková