• Velikonoční přespávačka Žákovského parlamentu

• 17.04.2023 17:26
      • Předprázdninovou noc ze středy 5. 4. na čtvrtek 6. 4. jsme strávili společně se členy Žákovského parlamentu ve škole. Uspořádali jsme již druhou přespávačku tohoto školního roku. (FOTO)
      • Podvečer jsme využili pracovně, rokovali jsme o proběhlých projektech i o přípravách a plánech do budoucna. Poté jsme se již věnovali budování pospolitosti. Zážitkové vaření a společné stolování, sportovní hry u pingpongového stolu i venku na hřišti, ale i akční noční hra v budově školy. Zažili jsme školu jinými smysly a trochu jsme se i báli. Pustili jsme si společně film a postupně jsme se ukládali k spánku. Druhý den nebyl o nic méně výživný. Škola ožila dramatickými příběhy, žáci pátrali na místech činu, tvořili a následně rekonstruovali příběhy, které také znamenitě zahráli před publikem. Po závěrečné schůzi a zhodnocení akce jsme po sobě školu uklidili a zbylý čas jsme strávili venku na hřišti. Těšíme se na příští setkání.

Koordinátorka Žákovského parlamentu Mgr. Michaela Karlíková