• Třeťáci a škola v přírodě - Jedovnice

• 10.06.2021 21:39
      • 7. 6. pondělí: první den pobytu v Jedovnici - (FOTO)
        8. 6. úterý: druhý den v Jedovnicích. Včera jsme se prošli kolem rybníka Olšovce a zastavili se na výbornou zmrzlinu. Dnešní den jsme začali výukou.  Po obědě a poledním klidu jsme hráli velkou hru, při které jsme hledali skřítky a plnili úkoly. Ještě po večeři jsme vyrazili na místní hřiště. Tak zase zítra. Všechny pozdravujeme. (FOTO)
        9. 6. středa: Třetí den ve škole v přírodě jsme se vydali na polodenní výlet k Rudickému propadání. A středu jsme ukončili táborákem s opékáním špekáčků. (FOTO)
        10. 6. čtvrtek: Čtvrtý den v Jedovnicích jsme začali rozcvičkou a dopolední výukou. Odpoledne jsme si zahráli velkou hru.Po večeři proběhlo zhodnocení celého týdne s odměnami a diskotéka (FOTO).