• Okresní kolo ve florbalu Rousínov.

• 11.12.2023 18:15
      • Jízda našich florbalových reprezentantů pokračovala okresním kolem v Rousínově. Turnaje se účastnilo 6 nejlepších škol z celého okresu. Systém turnaje 2 tříčlenných skupin slibovalo každému vítězi skupiny účast ve finále a tím pádem možnost zabojovat o celkové prvenství a postup do krajského finále. (Fotogalerie)
      • Naši žáci Michal Malík, Martin Vévoda, Martin Žoužela, Tobias Karlík, Víťa Urban, Matěj Polák, Roman Houšť, Kuba Musil, Ríša Kukla, Lukáš Doležal a Dominik Tesáček si vedli opravdu skvěle. Skupinu ovládli, a ve finále je čekala sportovní škola Purkyňova z Vyškova. Finálový zapas začal nešťastně gólem do naší sítě. Naši borci ale zareagovali výborně, nesklopili hlavy, ale pořádně zabrali a celý zápas otočili ve svůj prospěch. Konečný výsledek 4:1 pro ZŠ Bučovice 711 spolu s medailemi, pohárem a postupem do krajského finále byl odměnou pro náš tým a také pro celou naši školu. Klukům moc děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k zisku titulu „okresních šampiónů“.

Jan Kopáček