• Vycházka ŠD

• 31.05.2023 16:14
        • Dne 24. 5. 2023 uspořádala školní družina vycházku na rybníčky.  Jelikož jsme si celý měsíc povídali o hmyzu, tak i naše vycházka byla o zvířátkách. Po cestě jsme hledali kobylky, berušky a broučky. U vody děti plnily připravené úkoly. Dále jsme navštívili malou farmu, kde měly děti možnost nakrmit kozy, králíky a slepičky. Celkem jsme ušli 5 km a každý si zasloužil sladkou odměnu. (FOTO)

• Vánoční besídky školní družiny

• 21.12.2022 15:54
        • Ve dnech 12. a 13. 12. 2022 si děti připravily pro své rodiče „Vánoční besídky“.  Děti se svými vychovatelkami celý prosinec nacvičovaly pásmo básniček a písní. Na své vystoupení se moc těšily a chtěly své rodiče co nejvíce překvapit. A to se jim velmi povedlo. Odměnou jim byl velký potlesk všech přítomných a sladká odměna. (FOTO)
        • Podzimní dny ve znamení zvířátek - Výlet do ZOO

• 17.11.2022 11:13
        • V pondělí 24. 10. 2022 jsme s dětmi ze školní družiny podnikly výlet do Zoologické zahrady v Olomouci. Tentokrát byla strašidelně vyzdobená a to se dětem velmi líbilo. Zkontrolovaly jsme nejdříve surikatu, kterou jsme loni adoptovali. Viděly jsme, že se jí daří velmi dobře a má kolem sebe hodně kamarádů. Všechna zvířátka, od lvů až po malé rybky v akváriu, děti nadšeně pozorovaly a z rozzářených očí jsme poznaly, že se jim v zoo velmi líbí. Až jsme zhlédly všechny výběhy a pavilony, naše dva autobusy plné dětí, mohly vyrazit zpět směr Bučovice. (FOTO)
        • Koloboukové odpoledne 2022

• 04.10.2022 16:51
        • Žáci naší družinky se 20. žáří aktivně zúčastnili dalčího ročníku "Kloboukového odpoledne" na nádvoří bučovického zámku. (FOTO)