• Celoroční pingpongový turnaj zná své vítěze

• 27.06.2023 16:39
      • „Zdravím vás jménem žákovského parlamentu a zvu vás ke slavnostnímu vyhlášení výsledků o velké přestávce na hřišti,“ zaznělo dnes ráno v rozhlase. Hlas patřil jednomu z organizátorů, členovi ŽP, Petru Kašpárkovi. (FOTO)
      • Vyvrcholil tak celoroční turnaj, který pod záštitou žákovského parlamentu organizovali samotní starší žáci. Těm patří velký dík a respekt za zodpovědně odvedenou práci – vedle zmíněného Peti má naše uznání: Tomáš Neumann, Matěj Polák a v neposlední řadě, odborník na slovo vzatý, Vít Lokaj.
        Kdy se konal? Od října do května probíhaly o velkých přestávkách napínavé mezitřídní zápasy. A kdo nakonec převzal z rukou samotných organizátorů putovní trofej? Byli to zástupci třídy 8. A, na druhém místě se umístila 9. A a v těsném závěsu 9. B. Nutno zmínit, že turnaje se v rámci přípravky účastnili i žáci 4. a 5. ročníku z prvního stupně. Za své třídy se bili jako tygři a chválíme je proto všechny.
        Sportu zdar, ping-pongu zvláště. Už nyní se těšíme na příští ročník.

Mgr. Michaela Karlíková