• Výlet pátých tříd do PERMONIA

• 13.06.2023 07:19
      • V úterý 30. května se žáci pátých tříd vydali na školní výlet do Oslavan u Brna. (FOTO)
      • První zastávku si udělali v Muzeu hornictví a energetiky, které se nachází v prostorách oslavanského zámku. Na expozici hornictví a energetiky navazovala prohlídka s názvem „Historie Oslavan“, kde mohli žáci obdivovat kuchyně našich babiček, nářadí tehdejší doby nebo minerály a nerosty. Po návštěvě muzea se děti přesunuly do Permonia – zábavního parku s příběhem, který je vybudován v areálu bývalého oslavanského dolu Kukla.  Děti si zde zahrály interaktivní hru Magic Permon. Při plnění úkolů, které jim zadávali permoníci, zdolávaly různé překážky. Všem dětem se podařilo nasbírat patřičný počet bodů, aby mohly získat sošku Permoníka. Počasí jim přálo, všichni si výlet užili a byli spokojení.

Třídní učitelky pátých tříd