• Psaní od srdce

• 25.05.2023 18:36
      • Televize Nova ve spolupráci s Diakonií Českobratrské církve evangelické spustila projekt pod názvem Psaní od srdce, do kterého se zapojila i třetí třída naší školy. (FOTO)
      • Cílem je pomocí dopisů, vzkazů nebo dětských kreseb potěšit seniory v domovech i v domácnostech, bourat bariéry mezi generacemi a zároveň poukázat na to, že je v naší společnosti celá řada lidí, kterým na našich nejstarších spoluobčanech záleží.

Žáci 3. A třídy svými příběhy a kresbami potěšili Charitu Vyškov na Morávkově ulici. Odměnou všem byl skvělý pocit z dobře vykonané práce, která bude i nadále pokračovat a zpětná vazba v podobě pochvalného dopisu od zmíněné organizace. Všem dopisovatelům ze srdce děkuji.

Simona Rotreklová