• Štafetový pohár

• 05.05.2023 08:26
      • V úterý 2. května se naši žáci a žákyně z 1. stupně zúčastnili soutěže Štafetový pohár ve Vyškově. (FOTO)
      • Závodu ve smíšených štafetách na 8x100 a 8x200m se zúčastnily další čtyři školy – tři ZŠ Vyškova a ZŠ z Rousínova. Naše družstvo tvořili tito žáci a žákyně: Mikuláš Hrozek (2.A), Ema Dekýšová, Alena Svobodová, Matěj Růžička (3.A), Žaneta Dubcová, Anna Zachrlová, Ludvík Mlejnek, Jakub Kristek (3.B), Aneta Hrozková, Adéla Procházková (4.A), Stela Sedláčková, Břetislav Ševčík (5.A), Natálie Škodíková, Ondřej Hanák, Lukáš Loníček a Filip Špringer (5.B). I přestože smíšená štafeta byla pro naše žáky novou disciplínou, zvládli ji bez větších komplikací a posbírali tak nové zkušenosti. V hromadném součtu nám však výsledky na lepší, než páté místo nestačily.

Mgr. Nella Hortvíková