• Mc Donald’s cup 2023

• 05.05.2023 08:10
      • 2. května odjel tým ZŠ Bučovice 711 složen z žáků a žaček 1. – 3. třídy reprezentovat naši školu na tradiční turnaj Mc Donald’s cup do Nesovic. (FOTO)
      • Složení našeho týmu: Jakub Klimeš, Sebastian Kozáček, Sebastian Dančo, Yan Maletych, Vendula Sotolářová, Eliáš Fryml, Leo Junášek, Dominik Stuchlík, Tobias Kozáček, Ondřej Svoboda a Ondřej Polách. V konečném zúčtování jsme obsadili 4. místo. Náš tým si počínal velmi nadějně, kdy například s pozdějším vítězem ze Slavkova hrál nerozhodně 2:2 a obecně jsme hráli velice dobře - prohry byly velice smolné, skoro až nezasloužené.
        Avšak prioritou těchto turnajů je radost z pohybu, týmový duch, fair play a radost ze hry. Tyto aspekty jsme splnili do puntíku, a proto hodnotíme účast na turnaji velmi pozitivně a našim reprezentantům moc děkujeme.

Mgr. Jan Kopáček