• Sběr starého papíru – duben 2023

• 04.05.2023 13:07
      • V letošním roce, stejně tak jako v několika letech předešlých, naše základní škola zorganizovala sběr starého papíru. (FOTO)
      • Žáci, a především rodiče, pilně celý rok skladovali noviny, časopisy a kartony, které pak poslední týden v dubnu přivezli do sběrného kontejneru přistaveného u školního hřiště. Nakonec jsme jej naplnili dvakrát. Celková hmotnost nasbírané hromady papíru činila téměř šest tun. Nejlepší sběrači z každé třídy byli odměněni diplomem a zároveň nejúspěšnější sběrače školy čeká na konci roku překvapení. Škoda jen, že výkupní cena starého papíru je v současnosti příliš nízká. Určitě nás může hřát dobrý pocit z toho, že papír neskončí v komunálním odpadu a jeho recyklace ušetří pár vzrostlých stromů. Vám všem, kteří jste se do této akce zapojili, patří srdečné díky.
        Celkové sběrové pořadí zde.

Mgr. Bronislav Budík