• Do-Re-Mi

• 04.07.2022 10:41
      • Předposlední den školního roku 2021/2022 proběhla na naší škole pěvecká soutěž DoReMi. (FOTO)
      • Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 1. kategorie žáci 1. a 2. třídy a 2. kategorie žáci 3. až 5. třídy. Z každé kategorie byli vybráni tři nejlepší zpěváci, kteří byli oceněni diplomem a dárkovým předmětem. Na závěr soutěže se představily jednotlivé třídy se svou písní. Z každé kategorie byla vybrána ta nejlepší.
        1. kategorie:
        1. místo – Matěj Růžička, 2. místo – Melánie Němcová, 3. místo – Alena Svobodová. Nejlépe zazpívala třída 1. A.
        2. kategorie:
        1. místo – Anna Marcolová, 2. místo – Adam Režný, 3. místo – Alexandra Rozčínská. Nejlépe zazpívala třída 5. A.
        Děti byly moc šikovné a svými písničkami navodily atmosféru začínajících prázdnin.

Simona Rotreklová