• Závěrečné rozloučení žáků 9. ročníku

• 13.07.2021 08:26
      • V úterý 29. 6. 2021 jsme se v odpoledních hodinách rozloučili s našimi deváťáky. Bylo to vskutku povedené odpoledne, neboť děti nelenily a poctivě celý červen nacvičovaly svá vystoupení, kterými zpestřily přebírání svého posledního vysvědčení na základní škole. (FOTO)
      • Celý program začal v 15 hodin odpoledne společným nástupem obou tříd. Následoval projev a hudebně-taneční vystoupení 9. A. Své pásmo si pro nás připravili i žáci 9. B. Před samotným předáním vysvědčení třídními učitelkami nás paní ředitelka ve svém projevu provedla životem dětí. Od jejich prvních krůčků na naší škole, až do dnešních dnů, kdy jsme se všichni museli vyrovnat s distanční výukou i opětovným a tolik očekávaným návratem dětí do školy. Celý program byl zakončen společnou závěrečnou písní našich, dnes již bývalých, deváťáků.

Lenka Jelínková a Vendula Sůrová