• Adaptační pobyt šesťáků v Ruprechtově

• 14.10.2019 18:34
      • Ve dnech 24. a 25. září 2019 se třídy 6. A, 6. B a 6. C zúčastnily adaptačního kurzu v Ruprechtově. (FOTO)
      • Žáci absolvovali celou řadu kolektivních her zaměřených na seznamování, tmelení kolektivu a komunikaci. Zde jsou postřehy některých žáků:
        „Na adapťáku se mi líbilo, klidně bych to zopakoval. Dobře tam vařili. Postele byly dobrý, čekal jsem horší, ale byly měkký. Nejvíce mě tam bavily brány a stanoviště. Noční zábava byla nejlepší – to zpívání a tancování byla pecka.“
        Jakub Peroutka
         „Adapťák byl dobrý, ale nejvíce mě bavily brány. Hodně dobře tam vařili. Pokoje byly moc dobře vybavený. Noční zábava byla taky dobrá.“
        Radim Krejčí
        „Na adaptačním kurzu jsem se pobavil, ale byla tam tvrdá postel, takže jsem se těšil domů na svoji. Nebyl tam tak dobrý oběd jak má mamka.“
        Patrik Linder
        „Hráli jsme tam hry. Tancovali a zpívali. A měli volný čas.“
                                                                                                    Eliška Dostálová
        „Líbilo se mi tam. Nejvíc mě bavil večer. Chtěla bych tam jet znovu.“
                                                                                                    Karolína Sokolová
        „Měli dobrý čaj a svačiny. Byly dobré hry a ubytování. Jela bych tam ještě jednou.“                                    Aneta Vykoukalová

„Líbilo se mi tam jídlo. A naučilo nás to spolupracovat. A abychom se k sobě dobře chovali.“                                   Štěpán Fic
        „Na adaptačním pobytu se mi líbilo, až na to, že ostatní v chatce měli sprchy a my ne. Byly tam hry, které nás naučily komunikovat i bez mluvení. Bylo to tam super.“
                                                                                                      Giulia Azzarone
        „Líbilo se mi, jak vedoucí vymysleli různé týmové hry, u kterých jsme se zabavili. Líbilo se mi, že jsme se tam poznali a už se teď ve škole zdravíme. Moc mě nezaujalo jídlo, bylo málo ochucené.“
                                                                                                      Nela Doupovcová
        „Líbilo se mi, že jsme hráli hry, při kterých jsme se pobavili. Nelíbilo se mi, že byl furt na pití čaj nebo voda. Moc mi chutnala sekaná s kaší. Líbilo se mi, že jsme večer tancovali, zpívali a hráli různé hry.“
                                                                                                    Lucka Pospíšilová
        „Líbilo se mi tam. Byli perfektně sehraný tým – Magdička, Roman a Kačenka, a byli strašně hodní. Líbily se mi tam ty chatky. Moc mi nechutnalo jídlo – dala bych jim čtyři z pěti hvězdiček.“
                                                                                                   Adriana Sikorová