• Emil Open 2019 – tentokrát na bazénu

• 19.06.2019 11:17
      • Co je to Emil Open vědí žáci z loňského roku. Jaké to ale bude, pomáhat ve sportování handicapovaným mladým z celé Evropy u bazénu, to jsme si letos vyzkoušeli poprvé. (FOTO)

• Dusno a velké vedro jsme v krytém bazénu na Kraví hoře v Brně letos protrpěli dva dny. Ale není nic, co by zabránilo nadšeným mladým lidem, kteří chtějí sportovat, aby přežili i těžké podmínky začínajícího léta u vody za sklem.
        Našich osm deváťáků s nadšením a ochotou dobrovolně pomáhalo organizátorům s rozdáváním jídla, vodění závodníků na start, měření časů plavcům či koordinací informací pro rozhodčí.
        Je skvělé mít ve škole žáky a mladé lidi, kteří jsou ochotní pomáhat a nabízet svoji energii pro dobro potřebných.
        Díky moc, drazí deváťáci. Ať Vám elán vydrží, ať půjdete v životě kamkoliv.

Za dobrovolníky Pavel Šujan