• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
          • Náš výlet na Pernštejn

• 21.06.2019 11:30
          • V 7:30 jsme vyjížděli na výlet. První prohlídku jsme měli mít v Předklášteří u Tišnova, bohužel jsme ji už nestihli. Autobus jel tedy dál. Konečně jsme dorazili k naší první zastávce. Vystoupili jsme u parkoviště pod hradem. Tam nás čekal červený vláček, po silnici nás vyvezl až skoro k hradu. (FOTO)
          • Emil Open 2019 – tentokrát na bazénu

• 19.06.2019 11:17
          • Co je to Emil Open vědí žáci z loňského roku. Jaké to ale bude, pomáhat ve sportování handicapovaným mladým z celé Evropy u bazénu, to jsme si letos vyzkoušeli poprvé. (FOTO)

• Šesťáci hráli anglické divadlo

• 14.06.2019 22:19
          • Žáci především 6. ročníku nacvičili divadelní představení v angličtině, pohádku „Little Cottage in the Forest“ (Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?). (FOTO)

Úterý 20. 8. 2019