• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
          • Návštěva v MŠ Nevojice

• 28.02.2019 22:48
          • Na svůj první výlet se všichni prvňáčci moc těšili. Nejen proto, že je čekalo divadelní představení, ale také proto, že někteří pojedou poprvé vlakem. (FOTO)
          • Angličtina hravě

• 26.02.2019 18:05
          • Od začátku druhého pololetí se pravidelně 1x týdně schází malá skupinka žáků, aby se zdokonalili v komunikaci v anglickém jazyce. Výuka probíhá hravou formou a týká se žáků 6. a 7. ročníku. Cílem je odbourat nutnost používat češtinu a pokusit se vyjádřit jinak. (FOTO)
          • Koncert ZUŠ

• 24.02.2019 15:48
          • Ve středu 20. února se žáci 1. a 2. ročníku zúčastnili výchovného koncertu žáků ZUŠ Arthura Nikische v Bučovicích. (FOTO)

• Vítězství na okresním kole ve florbalu

• 17.02.2019 19:58
          • Dne 5. 2. 2019 se ve sportovní hale v Rousínově konalo okresní kolo florbalu. Pravidla určovala, že se bude hrát v základním rozestavení 3 + 1. Turnaje se zúčastnily 4 týmy: ZŠ Rousínov, ZŠ Vyškov Tyršova, ZŠ Slavkov Tyršova a ZŠ Bučovice 711. (FOTO)

• Okresní kolo dějepisné olympiády

• 17.02.2019 09:27
          • Stejně jako před rokem jsme se i letos v lednu vypravili na okresní kolo dějepisné olympiády do Vyškova. Tentokrát naši školu reprezentovali žáci Veronika Marková z 9. a Petr Tománek z 8. třídy.

Úterý 20. 8. 2019