• Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že od 1. září 2019 přecházíme na systém elektronické žákovské knížky. (Pro podrobnosti klikni na OZNÁMENÍ)
          • Mezinárodní soutěž YPEF 2019

• 13.03.2019 20:27
          • Ve čtvrtek 7. března 2019 se vybraní žáci 8. a 9. tříd naší školy zúčastnili 9. ročníku mezinárodní znalostní soutěže „Mladí lidé v evropských lesích – YPEF“, která je určena pro žáky a studenty základních a středních škol. (FOTO)

• Sedmáci ze 711 na “lyžáku”

• 14.03.2019 15:00
          • Reportáž na pokračování...
            1. večer, povlečení postelí, první zábavný večer... (FOTO)
            Lyžování sněhem i vodou... (FOTO)
            Vzděláváme se a bavíme se... (FOTO)
            Odpočinkový den - lavinoví záchranáři (FOTO)
            Video na svahu (FOTO)
            Kdo je nejkrásnější? (FOTO)
            Závody ve slalomu (FOTO)
            Společně i po družstvech (FOTO)
            Karnevalouvé loučení se sněhem (VIDEO)
          • Návštěva v MŠ Nevojice

• 28.02.2019 22:48
          • Na svůj první výlet se všichni prvňáčci moc těšili. Nejen proto, že je čekalo divadelní představení, ale také proto, že někteří pojedou poprvé vlakem. (FOTO)
          • Angličtina hravě

• 26.02.2019 18:05
          • Od začátku druhého pololetí se pravidelně 1x týdně schází malá skupinka žáků, aby se zdokonalili v komunikaci v anglickém jazyce. Výuka probíhá hravou formou a týká se žáků 6. a 7. ročníku. Cílem je odbourat nutnost používat češtinu a pokusit se vyjádřit jinak. (FOTO)

Středa 26. 6. 2019