• Teng aneb lampionový průvod v Bučovicích

• 03.12.2023 10:23
          • Každé dítě už stokrát slyšelo, že brát si věci od cizích je špatné. Proto jsme rádi, že byla výjimka v této problematice udělena právě našemu kostlivci Edovi, který svou kostnatou rukou nadšeně odměňoval každého, kdo se odvážil před něj předstoupit a podívat se mu do oč... očních důlků. (Fotogalerie)
          • Žákovský parlament přespal ve škole

• 09.11.2023 19:50
          • Sedíme v kruhu. Na koberci leží kvetoucí chryzantéma a okolo ní je rozloženo 35 Karet ctností. Je předvečer svátku svatého Václava a my slavnostně zahajujeme činnost Žákovského parlamentu pro tento školní rok první letošní společnou přespávačkou. (Fotogalerie)
          • Okresní kolo v přespolním běhu

• 09.11.2023 19:50
          • Okresním kolem v přespolním běhu odstartovaly sportovní soutěže pod záštitou AŠSK v novém školním roce. Na atletickém stadionu ve Vyškově se sešlo přes 250 závodníků a závodnic ze 13 škol. (Fotogalerie)
          • Ekokurz „Příroda na ostro“

• 09.11.2023 19:50
          • V říjnu letošního roku se naši osmáci zúčastnili pobytového programu ve školském zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka, pracoviště Rychta, které se nachází v blízkosti CHKO Moravský Kras v  obci Krásensko. (Fotogalerie)

Pátek 29. 3. 2024