• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Stmelovací akce 6. B

• 11.10.2018 12:17
          • Jak se stmelit a co nejvíce pobavit? Tak o to se pokusila naše nově utvořená třída, která se vydala v posledním zářijovém týdnu na dva dny do Slavkova na římskokatolickou faru. Zde se spalo, jedlo, dovádělo a prováděly se noční „záškodnické akce.“ (FOTO)

• Atletický čtyřboj v Břeclavi