• Sběrová odměna

• 28.06.2023 17:34
          • S blížícím se koncem roku přišla také slíbená odměna pro 20 nejlepších sběračů starého papíru. Tentokrát se vydali do technologického parku v Brně, kde strávili s exponáty úterní dopoledne. Sice bylo letní vedro, ale pobyt mimo školní lavice byl pro účastníky příjemným osvěžením. (FOTO)
            Bronislav Budík
          • Druháci na dopravním hřišti

• 28.06.2023 17:24
          • V pátek 23. 6. 2023 měli žáci druhých tříd výuku na dopravním hřišti v Kyjově (FOTO).
            Vyzkoušeli si v praxi dodržování pravidel silničního provozu jako chodci i jako cyklisté. Na vše dohlížel příslušník Městské policie Kyjov a pracovníci dopravního hřiště.
            Vladimíra Turkovská a Hana Homolová
          • Celoroční pingpongový turnaj zná své vítěze

• 27.06.2023 16:39
          • „Zdravím vás jménem žákovského parlamentu a zvu vás ke slavnostnímu vyhlášení výsledků o velké přestávce na hřišti,“ zaznělo dnes ráno v rozhlase. Hlas patřil jednomu z organizátorů, členovi ŽP, Petru Kašpárkovi. (FOTO)