• Lepší zrakový komfort, soustředění, paměť i výkon, to vše s sebou přináší bio-optimalizované pro-kognitivní světlo, které vyvinula společnost Spectrasol ve spolupráci s vědci z Českého vysokého učení technického. Na Základní škole Bučovice 711 bylo nainstalováno celkem 12 světelných panelů v odborné učebně výtvarné výchovy.
          • Příměstský sportovní kemp

• 01.09.2021 15:07
          • O prázdninách proběhl na ZŠ 711 příměstský sportovní kemp, který byl financován z prostředků MŠMT. Děti v něm rozvíjely pohybové dovednosti. Třicet dětí formou soutěží a bojových her navázaly nová přátelství a zpříjemnily si prázdninové dny. Akce se setkala s pozitivním ohlasem u dětí i jejich rodičů. (FOTO)

Mgr. Jan Kopáček

• Zahájení školního roku 2021/2022

• 31.08.2021 12:34
          • Zahájení výuky - 1. 9. 2021

Ve školách proběhne preventivní screeningové testování dětí a žáků s frekvencí 3x po sobě, první test se provede 1. září a dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021.

• Závěrečné rozloučení žáků 9. ročníku

• 13.07.2021 08:26
          • V úterý 29. 6. 2021 jsme se v odpoledních hodinách rozloučili s našimi deváťáky. Bylo to vskutku povedené odpoledne, neboť děti nelenily a poctivě celý červen nacvičovaly svá vystoupení, kterými zpestřily přebírání svého posledního vysvědčení na základní škole. (FOTO)
          • Sběr pro Moravu

• 30.06.2021 15:03
          • Sběr papíru se v naší škole koná každým rokem. Letos, i když během sběrových dní pršelo vydatně, jsme veškerý bělavý materiál uchránili před tím, aby nám nezmokl, a nesnížila se tak jeho hodnota.
            A udělali jsme dobře! Veškerým výtěžkem nyní podpoříme lidi na jihu Moravy, kteří den po našem sběru přišli nejen o střechu nad hlavou. Konkrétně obnos putuje na transparentní účet
            ZŠ Moravská Nová Ves.
            Děkujeme srdečně proto Vám všem, kteří jste letos přivezli nasbíraný papír. Díky Vám může naše škola podpořit potřebné.
            Za naši ZŠ 711
            Pavel Šujan
          • Děkovný dopis

• 13.07.2021 08:46
          •     Poděkování.

Krásný den, milý pane Šujane,
            srdečně Vám děkujeme za celou organizaci sbírky ve školním roce 2020/2021.

Pátek 27. 5. 2022