• Školní výlet 6. B - Rožnov pod Radhoštěm

• 13.06.2023 07:17
        • Ve středu 31.5. jsme vyrazili na dlouhou cestu vlakem směrem do Rožnova pod Radhoštěm. (FOTO)
        • Poté, co jsme úspěšně stihli navazující spoje, jsme se po doplnění energie na náměstí zdárně ubytovali v chatkách Camp sportu v Rožnově. V nedalekém Gibon parku na nás čekaly adrenalinové aktivity – aquazorbing, trampolíny, lanová dráha a další. Po vyčerpání energie jsme nabrali sílu na další den a po snídani jsme vyrazili do Valašské dědiny, kterou jsme procházeli podle připravené cesty plné hledání odpovědí seznamujících nás s životem tehdejší společnosti. Po prohlídce jsme pokořili Jurkovičovu rozhlednu a poté jsme se znavení již vydali zpět domů.

Nella Hortvíková, TU 6. B

Čtvrtek 2. 5. 2024