• DOBRONAUTI - Preventivní program ve třetích třídách

• 22.03.2023 18:20
        • Pečujeme o dobré vztahy mezi žáky. Ve čtvrtek 9. března navštívila naši školu agentka 008 Nikol, která se spolu žáky třetích tříd vydala na speciální misi. (FOTO)
        • Formou napínavé trojhodinové hry se žáci seznamovali s problematikou konfliktů a jinakosti mezi lidmi. Společně jsme si zahráli na agenty Dobronauty, kteří dokážou cestovat časem a dokážou zlepšovat vztahy mezi lidmi. Misi doprovázelo pouštění audiovizuálních materiálů a zejména speciální karetní hra, při které žáci v malých týmech spolupracovali a hledali ta nejlepší řešení konfliktu. Protože si naši začínající agenti vedli opravdu skvěle, mise dopadla dobře a konflikt byl vyřešen. Naši mladí Dobronauti se společně pobavili, zažili dobrodružství a také se inspirovali, jak mohou řešit těžké situace v reálném životě.

Mgr. Michaela Karlíková, školní psycholožka

Pátek 29. 3. 2024