• Zahájení školního roku 2022/2023

• 06.09.2022 07:24
        • Prázdniny uběhly jako voda a 1. září nastoupili naši žáci zpět do školy - Základní školy Bučovice, Školní 711. Na tento očekávaný den se určitě nejvíce těšily děti, které usedly do školních lavic poprvé. Proto se vždy snažíme, aby byl jejich první školní den nezapomenutelný. (FOTO)
        • V našich třídách 1. A a 1. B jsme přivítali prvňáčky, kteří svůj slavnostní den prožívali v doprovodu rodičů a prarodičů.
          V přítomnosti významných hostů, žáků a učitelů 1. stupně je před školou slavnostně přivítala ředitelka školy Mgr. Miroslava Hanáková a starosta města PhDr. Jiří Horák, PhD. Poté si své nové žáky převzaly třídní učitelky. Všem prvňáčkům se předaly šerpy a všichni odešli do svých tříd, kde na ně čekala spousta připravených školních pomůcek a dárků. Podle většiny rozzářených očí to vypadalo, že to byl krásný první školní den. Všichni se na to nové a neznámé rozhodně těší.
          Přejeme všem prvňáčkům úspěšný školní rok a jejich rodičům především hodnětrpělivosti.

Denisa Laciná a Luběna Hudcová, třídní učitelky

Sobota 20. 4. 2024