• Karlov plný zážitků

• 04.02.2020 17:25
        • Lyžařský výcvikový kurz 7. tříd – Malá Morávka se uskutečnil v termínu 19. – 24. ledna 2020 (FOTO)
        • Někteří žáci si zlepšili své lyžařské či snowboardové dovednosti. Kdo ze začátečníků chtěl, lyžovat se naučil. Počasí nám přálo, atmosféra byla pohodová. Jaký názor a jaké prožitky z kurzu však mají naši sedmáci?

E. F.: „Na lyžák mám dobré vzpomínky. Hlavně, když jsme s Jessicou pořád na sebe padaly a říkali nám, že jsme jak dva magnety.“

M. N.: „Na lyžák mám hodně dobrých vzpomínek. Třeba jak jsem pořád dokola padala, ale pak z ničeho nic jsem se hodně zlepšila a hlavně měla mega moc modřin.“

A. Š.: „Na lyžáku se mi líbila diskotéka. Zvlášť, když jsme se skoro všichni zvedli ze židlí a zpívali jsme dohromady jednu písničku. Také večerní zábava byla super. Třeba Mr. noha, když jsme klukům hodnotily a hádaly nohy. To bylo taky bezva.“

M. P.: „Na lyžáku se mi líbilo. Ani jsem popravdě nečekal, že se naučím lyžovat a vstávat brzo ráno. … Přes všechno bych si přál, abychom byli na lyžáku ještě o pár dní dýl.“

M. T.: „Líbilo se mi každodenní lyžování. Na pokoji jsme v noci probudili Vaška a řekli jsme mu, že už je snídaně. To byla zábava. Myslím, že jsme si lyžák všichni užili. A s učiteli byla sranda a bavil mě fotbal na sněhu.“

L. K.: „Na lyžáku se mi líbilo všechno. Ale nejlepší bylo, že jsme byli všichni pohromadě. Co jsem nečekala, bylo, že jsme se hodně sblížili s Áčkem.

A. R.: „Líbilo se mi, že jsme se sblížili s druhou třídou a taky, že byla legrace. Udělal jsem i pokroky v lyžování. Nejvtipnější zážitek byl, když jsme se dvěma kamarádkami všechny zároveň spadly na svahu a deset minut jsme se nemohly postavit. Nakonec jsme se rozhodly sundat si lyže a sejít svah v jen v lyžácích.

L. Č.: „Na lyžáku se mi líbilo lyžování s instruktorem Jirkou. Také mě pobavilo, jak Dennis jel a rozbil se o sloup a stále žije.“

J. V.: „Bavilo mě lyžování, ale také večerní zábava. Např. diskotéky byly super a také to, když jsme si na pokojích povídaly a tancovaly.

N. K.: „Lyžák jsme si všichni moc užili a byla tam velká zábava.“

Lyžák byl super...celý týden bez rodičů, super jídlo, zábava a atmosféra. (Ondřej Skřivánek)

Nejvíce mě bavilo lyžování...někdy bych ráda jela s rodinou lyžovat. (Petra Válková)

Na lyžáku se mi líbilo, že jsem se začala bavit s lidma, se kterýma jsem se nikdy moc nebavila. (Natálie Doležalová)

Nejlepší večer byl, když kluci ukazovali své nohy. (Adéla Bajerová)

Byla jsem 2. více miss hory, což jsem nechápala, ale byla jsem ráda. (Eliška Veselá)

Byla tam nádherná krajina...celkově strašně fajn a mám spoustu zážitků. (Jessica Witnerová)

Nejlepší zážitek byl asi ten, když jsem poprvé sjel sjezdovku. (Patrik Vafek)

Když jsem dojela třetí den překvapilo mě, kolik kamarádů mě přivítalo a měla jsem z toho obrovskou radost. (Veronika Zezulová)

Za zdařilý a poklidný průběh celé akce bych ráda poděkovala všem zúčastněným, obzvláště pak paní ředitelce M. Hanákové, vyučujícím P. Šujanovi, J. Kopáčkovi, B. Budíkovi, instruktorovi J. Kolářovi i zdravotnici V. Doležalové.

Vedoucí LVK 2020 J. Štroblíková

Sobota 20. 4. 2024