• Kouzelná škola

• 02.11.2019 17:28
        • Ve dnech 20. a 21. října 2019 proběhla ZŠ 711 akce nazvaná Kouzelná škola, která byla letos spojena se Dnem otevřených dveří a informativní schůzkou pro rodiče budoucích prvňáčků. (FOTO) (VIDEO)

•
          Na děti všech věkových kategorií čekalo třináct stanovišť, kde plnily rozmanité úkoly – luštily sudoku, skládaly puzzle a pexeso, vyráběly podzimní lucerničku a zápich, soutěžily v pohybových aktivitách, vyzkoušely si namíchat čarovné lektvary, byly svědky nevídaných chemických a fyzikálních pokusů, nahlédly do tajů robotiky a odnesly si magické tetování na obličeji a na těle.
          Za splněné úkoly si děti mohly vybrat krásné věcné odměny. S rodiči pak mohly využít respirium v prvním patře a u podzimně vyzdobených stolů ochutnat koláčky, muffiny, dortíky a jednohubky podávané s kávou či čajem.
          Rodiče budoucích prvňáčků byli seznámeni s činností edukativně – stimulačních skupinek aneb Hrátek s Bonifácem a se ZŠ 711 samotnou. Následující den mohli rodiče a přátelé školy nahlédnout do vyučování, prohlédnout si vybavenost tříd – interaktivní tabule – a s nostalgií zavzpomínat na svá školní léta.
          Účast byla hojná, počasí nám přálo a celá akce probíhala v poklidné a přívětivé podzimní atmosféře. Všem zúčastněným – rodičům, dětem a zaměstnancům školy -  děkujeme a budeme se těšit na viděnou příští rok.
          Kolektiv zaměstnanců ZŠ 711

Pondělí 18. 11. 2019