• OVOV 2024

• 18.04.2024 17:48
        • Jako již tradičně se okresní kolo odznaku všestrannosti konalo v Bučovicích na ZŠ 711. Také již tradičně přijela s touto soutěží patronka OV olympionička Šárka Kašpárková. (Fotogalerie)
        • Čokoládová tretra - Vyškov 2024

• 17.04.2024 17:05
        • Dlouholetou tradici má v  České republice soutěž s názvem Čokoládová tretra. Prestiž této soutěži dodává fakt, že mladí atleti, kterým se podaří postoupit do dalších bojů budou závodit jako předskokani na mega akci v  Ostravě, kterou je Zlatá tretra. (Fotogalerie)
        • Hrátky s Bonifácem

• 17.04.2024 16:54
        • Je to již osmnáct let, co v naší škole pomáháme předškolákům se startem v základní škole. V osmi lekcích se děti i rodiče seznámili se školou, poznali budoucí paní učitelky a naučili se spoustu nového. (Fotogalerie)
          Denisa Laciná
        • Sběr starého papíru

• 10.04.2024 07:21
        • Vážení rodiče a děti. Spolek rodičů při ZŠ 711 pořádá sběr starého papíru. Ten proběhne 17. – 18. dubna 2024.
          Kontejner na papír bude přistaven u parkoviště vedle multifunkčního venkovního hřiště. Podrobnější informace naleznete na přiloženém plakátku. Děkujeme za jakékoliv množství odevzdaného papíru. Finanční výtěžek z akce bude použit pro účely spolku. Nejlepší sběrače čeká na konci roku odměna.
        • Přínos bilogie v životě žáka 7. ročníku

• 15.04.2024 21:53
        • V rámci projektové výuky pod záštitou Operačního programu Jana Amose Komenského zaměřeného na inovativní vzdělávání v přírodních vědách se žáci třídy 7.A vydali na exkurzi do Přírodního parku Ždánický les. (Fotogalerie)