• Sběr starého papíru

• 10.04.2024 07:21
        • Vážení rodiče a děti. Spolek rodičů při ZŠ 711 pořádá sběr starého papíru. Ten proběhne 17. – 18. dubna 2024.
          Kontejner na papír bude přistaven u parkoviště vedle multifunkčního venkovního hřiště. Podrobnější informace naleznete na přiloženém plakátku. Děkujeme za jakékoliv množství odevzdaného papíru. Finanční výtěžek z akce bude použit pro účely spolku. Nejlepší sběrače čeká na konci roku odměna.
        • Přínos bilogie v životě žáka 7. ročníku

• 15.04.2024 21:53
        • V rámci projektové výuky pod záštitou Operačního programu Jana Amose Komenského zaměřeného na inovativní vzdělávání v přírodních vědách se žáci třídy 7.A vydali na exkurzi do Přírodního parku Ždánický les. (Fotogalerie)
        • Zazpívej slavíčku - 2024