• Sběrači papíru v Olomouci

• 29.06.2018 13:30
      • V posledním školním týdnu se vydali nejlepší sběrači papíru do bývalého moravského hlavního města, kde navštívili barokní Pevnost poznání. V budově, ve které dříve byly vojenské sklady a kasárna, se nachází interaktivně-poznávací centrum. (FOTO)
      • Děti poznaly hravým způsobem historii města, protrénovaly si mozkové závity při hlavolamech a na vlastní kůži si vyzkoušely mnohé fyzikální zákony. Asi největší zájem a zároveň obavy vzbuzovalo zařízení, které vyzkoušelo žaludek odvážlivců v přetížení až 4G.
        Mimo Pevnost poznání jsme si užili oběd v krásných olomouckých parcích a z věže kostela sv. Mořice měli celou Olomouc a okolí jako na dlani.
        Věříme, že se výlet všem dětem líbil a že v příštím roce zájem o sběr starého papíru ještě vzroste a naučíme se jak naložit s tím, co již v našich domácnostech nepotřebujeme.

Pedagogové z výletu