• Zimní škola v přírodě - SACHOVA STUDÁNKA

• 29.01.2020 11:05
      • Sledujte reportáž na pokračování z pobytu našich čtvrťáků v Beskydech na Sachově studánce:
        - den první - příjezd, ubytování, seznámení se sněhem (FOTO)
        - den druhý - těžko na cvičišti, lehko na bojišti (FOTO)
        - den třetí - hrátky ve sněhu i učení-mučení (FOTO)
        - den čtvrtý - obloučky, konečně!!! A taky slalom (FOTO)
                           - vyhodnocení (FOTO)
        - den pátý - poslední... (FOTO)

• Zimní škola v přírodě - Horní Bečva se uskutečnila v termínu od 13. 1. 2020 – 17. 1. 2020.

Zájemci mohli den za dnem její průběh sledovat na našich webových stránkách ve fotogaleriích označených (FOTO). Jak ale viděly zimní školu v přírodě děti, které se jí přímo zúčastnily? Posuďte sami:

- Lyžovat jsem už uměla, ale na lyžáku jsem se to naučila ještě líp.

- Lyžák byl báječný, prostě nejlepší.

- Naučil jsem se lyžovat a bylo tam dobré jídlo.

- Hráli jsme v klubovně super hry.

- Na horách to bylo skvělé, užili jsme si dost sněhu, bylo výborné jídlo, ubytování i zábava.

- Na zimní škole v přírodě nám vařili samá dobrá jídla. Měli jsme hezké pokoje a moc dobře se nám - lyžovalo.

- Na horách nám pan kuchař vařil moc dobré jídlo. Měli jsme moc hodné instruktory. Naučili nás všechny lyžovat.

- Jsem ráda, že jsem se naučila lyžovat a jezdit na lyžařském vleku. Ubytování a jídlo bylo moc dobré.

Za zdárný průběh této akce bychom rády poděkovaly paní ředitelce M. Hanákové, vyučujícím J. Mikolášovi, J. Kopáčkovi, D. Zemánkové a lyžařským instruktorům Tereze a Pavlovi.

Třídní učitelky IV.A a IV.B