• Gingerbread, gingerbread… a vánoční anglický klub

• 31.12.2019 11:13
      • V posledním anglickém klubu v tomto roce jsme se pustili se žáky do pečení perníčků (angl. gingerbread) a zpestřili si tím naše poslední setkání v roce 2019. Žáci pracovali s velkým nadšením, které jim zůstalo po celou dobu až do závěrečné konzumace. (FOTO)
      • Samotnému pečení předcházela vánoční hodina, ve které jsme se naučili nejznámější anglické koledy, abychom si mohli navodit příjemnou atmosféru i na následujícím klubu. Žáci si pozměnili i klasickou vánoční píseň Jingle Bells, Jingle Bells na gingerbread, gingerbread a zpívání si náležitě užili.

Perníčky se všem žákům moc povedly, někteří je stihli sníst už ve škole, někteří (snad celé) přinesli i domů na ochutnávku či případné dozdobení.

Tímto děkuji žákům za účast a těším se na další setkávání v novém roce.

Kristýna Hálová