• A přece se točí!

• 03.03.2021 10:33
        • Je to již skoro rok, kdy začala téměř nepřetržitá distanční výuka. Studenti i jejich rodiče si někdy s novými úkoly nevědí rady a lámou si hlavu nad tím, zda má všechno to snažení nějaký smysl.

• Příprava na přijímací zkoušky

• 03.02.2021 18:02
        • Vážení rodiče, milí žáci 5. a 9. ročníků!

informujeme Vás o nabídce České školní inspekce pro podporu žáků při přípravě na přijímací zkoušky do maturitních oborů středních škol:
        • Leden ve školní družině

• 11.02.2021 14:01
        • Jaký byl začátek školního roku ve školní družině? Tady máte odpověď - podívejte se do naší fotogalerie: FOTO.
          Vychovatelky školní družiny
        • Informace o provozu naší školy od pondělí 4. 1. 2021

• 30.12.2020 12:21
        • Vzhledem k vládním opatřením bude od pondělí 4. ledna 2021 probíhat prezenční výuka včetně školní družiny pro žáky 1. a 2. ročníku. Ve 3. – 9. ročníku bude probíhat distanční forma výuky, přehled on-line hodin bude zveřejněn pro jednotlivé ročníky v systému Edupage.

Po dohodě s vyučujícím bude možná individuální konzultace žáka ve škole i za osobní přítomnosti zákonného zástupce.

V novém roce přejeme všem rodičům pevné nervy a hodně trpělivosti se svými dětmi.

Vedení ZŠ 711